Godło Polski, szare na białym tle
Logo Tłumacz Migam

Oferta płatnego stażu


Grafika przedstawiająca ofertę płatnego stażu

Nastaw się na Rozwój


Plakat Nastaw się na rozwój

Orange Digital Marketing Agency


Plakat Orange Digital Marketing Agency

Girls Go IT


BIZNESTART


Otwórz się na nowe technologie...


Warsztaty Edukacji Międzykulturowej


Plakat przedstawia Warsztaty Edukacji Międzykulturowej

Fundusze europejskie


Plakat z wydarzenia Fundusze europejskie

Akademia ProtoLab


Co to jest Akademia ProtoLab?
To program edukacyjny połączony z konkursem, dzięki któremu rozwiniesz swoje umiejętności i opracujesz autorski projekt, przy wsparciu trenerów i ekspertów. Możesz zgłosić się indywidualnie lub w zespole liczącym od 2 do 4 osób. Twoim zadaniem jest opracować np. pomysł na inicjatywę, platformę, aplikację czy rozwiązanie usługowe lub produktowe tematycznie związane z tematyką przewodnią Akademii.

Akademia ProtoLab jest dla Ciebie!
Mieszkasz, uczysz się lub studiujesz na Podkarpaciu? Masz między 16 a 30 lat i chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami, tematyki startupowej, biznesowej oraz rozwijać kompetencje miękkie?

Dołącz do Akademii ProtoLab!
Zmierzysz się z nowymi wyzwaniami, nawiążesz ciekawe znajomości, a także będziesz mieć szansę na zrobienie czegoś innowacyjnego! Może to być aplikacja, platforma, usługa czy produkt – ograniczeniem jest tyko Twoja kreatywność!

Więcej informacji na stronie internetowej: https://event.pcinn.org/akademiaprotolab

Państwowa Uczelnia Zawodowa
im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

ul. Henryka Sienkiewicza 50, 39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 822 90 15
lub 15 822 90 23
fax. 15 823 57 88

Drodzy Użytkownicy,

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane jako „RODO"), kierując się potrzebą jak najlepszej ochrony Państwa praw wynikających z nowych przepisów, informujemy, iż wprowadziliśmy nową Politykę prywatności, regulującą zasady przetwarzania danych osobowych po dniu 25 maja 2018 roku.
Wprowadzone zmiany mają na celu przede wszystkim podniesienie standardów obsługi oraz bezpieczeństwa przetwarzania Państwa danych osobowych. W nowej wersji Polityki prywatności uszczegółowiliśmy w związku z tym zasady przetwarzania powierzanych nam danych osobowych, dostosowując w ten sposób dotychczasowe rozwiązania do wymogów RODO.
Pełna treść nowej Polityki prywatności dostępna jest tutaj
Nowe dokumenty i procedury obowiązywać będą od dnia 25 maja 2018 roku.
Niezależnie od powyższego, celem realizacji obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 RODO, przekazujemy Państwu informację nt. podstaw przetwarzania Państwa danych osobowych, tego kto jest administratorem Państwa danych, w jakich celach są one przetwarzane. Treść klauzuli informacyjnej jest dostępna tutaj
W razie pytań zachęcamy do kontaktu.