Godło Polski, szare na białym tle
Logo Tłumacz Migam

Wsparcie psychologiczne i duszpasterskie w semestrze zimowym w roku akademickim 2022/2023


Studenci Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu mogą korzystać bezpłatnie ze wsparcia psychologicznego. Wszystkie konsultacje i porady są świadczone przez wykwalifikowanych psychologów, terapeutów i pedagogów. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową pomoc, dyskrecję, życzliwość, spokojną atmosferę oraz pełne zaangażowanie.


Психологічна та духова підтримка у зимовому семестрі 2022/2023 навчального року

Студенти Державного професійного університету в Тарнобжегу можуть скористатися безкоштовною психологічною та духовою підтримкою. Усі консультації та поради надають кваліфіковані психологи, терапевти та педагоги. Ми надаємо професійну та всебічну допомогу, обережність, доброзичливість, спокійну атмосферу та повну віддачу.

Dyżury specjalistów


 

Dyżury psychologów i pedagogów

mgr Ewa Biernat
psycholog, psychoterapeuta
tel. 608 053 381
e-mail: ewa.biernat@edu.puz.tarnobrzeg.pl

poniedziałek 17.00 - 18.30

dr Małgorzata Lis
pedagog, psycholog
tel. 601 697 210
e-mail: malgorzata.lis@edu.puz.tarnobrzeg.pl

środa 11.30 - 13.00
(po uprzednim umówieniu telefonicznym)

mgr Agnieszka Homarowicz
psycholog
tel. -
e- mail: agnieszka.homarowicz@edu.puz.tarnobrzeg.pl

 

dr Wiesława Pacholec
pedagog specjalny, psychoterapeuta
tel. 731 310 834
e-mail: wieslawa.pacholec@edu.puz.tarnobrzeg.pl

wtorek 9.30 -11.00
 

mgr Irmina Wójcik-Gronczewska
psycholog
tel. 668 748 704
e-mail: irmina.wojcik.gronczewska@edu.puz.tarnobrzeg.pl

wtorek 8.30 -10.00
   

Dyżur duszpasterski

 

Ojciec Karol Wielgosz OP
Przeor klasztoru oo. Dominikanów w Tarnobrzegu
tel. 664 478 255

wtorek (godziny do uzgodnienia po uprzednim umówieniu telefonicznym)

Aktualności


Trening psychologiczny on-line - jesteś gotowy? Zapisz się!

Grupa badaczy z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego pod kierownictwem dr. hab. Pawła Holasy, przeprowadza badanie, którego główną część stanowi darmowy, 4-tygodniowy trening psychologiczny online, mający na celu nauczenie lepszego radzenia sobie z objawami podwyższonego lęku społecznego w związku z powrotem na uczelnię. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z projektem i zapisania się na badanie. szczegółówy opis projektu znajduje się na stronie www.socmind.pl (kliknij w grafikę obok aby przejść)

Zapraszamy również na facebookowy fanpage projektu:

https://www.facebook.com/SocMind-103888091738167

Strefa komfortu PSRP


Strefa komfortu Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej - to projekt skierowany do wszystkich studentów z całej Polski polegający na wsparciu psychologicznym. W ramach tej inicjatywy każdy student będzie miał możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy online oraz wzięcia udziału w webinariach prowadzonych przez specjalistów. Dzięki temu projektowi poznamy odpowiedzi na nurtujące nas często pytania, m.in. w jaki sposób radzić sobie z lękiem, jak produktywnie wykorzystać czas oraz jakie sygnały mogą świadczyć o złym stanie zdrowia psychicznego zarówno naszego, jak i naszych bliskich. Wszystko jest warte rozmowy!

 

Projekt realizowany w ramach zadania zleconego i finansowanego przez Ministra Edukacji i Nauki. Skorzystaj z ciekawych webinariów i artykułów dotyczących min. relacji z bliskimi, motywacji do pracy nad sobą.

Kliknij w obrazek i przejdź do strony :-)


Chcesz być na bieżąco z informacjami doptyczacymi projektu?
Polub profil PSRP na facebooku :-)

#StudenciDlaZdrowia


Niezależne Zrzeszenie Studentów uruchomiło projekt #StudenciDlaZdrowia dotyczący zdrowia psychicznego i fizycznego wśród studentów. W ramach bezpłatnych porad specjalistycznych studenci mogą brać udział w szkoleniach i rozmowach on-line ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym z psychologami.

grafika przedstawia rys ludzkiej głowy z nałożonym biretem i nazwę akcji "studenci dla zdrowia"

 


 

Państwowa Uczelnia Zawodowa
im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

ul. Henryka Sienkiewicza 50, 39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 822 90 15
lub 15 822 90 23
fax. 15 823 57 88

Drodzy Użytkownicy,

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane jako „RODO"), kierując się potrzebą jak najlepszej ochrony Państwa praw wynikających z nowych przepisów, informujemy, iż wprowadziliśmy nową Politykę prywatności, regulującą zasady przetwarzania danych osobowych po dniu 25 maja 2018 roku.
Wprowadzone zmiany mają na celu przede wszystkim podniesienie standardów obsługi oraz bezpieczeństwa przetwarzania Państwa danych osobowych. W nowej wersji Polityki prywatności uszczegółowiliśmy w związku z tym zasady przetwarzania powierzanych nam danych osobowych, dostosowując w ten sposób dotychczasowe rozwiązania do wymogów RODO.
Pełna treść nowej Polityki prywatności dostępna jest tutaj
Nowe dokumenty i procedury obowiązywać będą od dnia 25 maja 2018 roku.
Niezależnie od powyższego, celem realizacji obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 RODO, przekazujemy Państwu informację nt. podstaw przetwarzania Państwa danych osobowych, tego kto jest administratorem Państwa danych, w jakich celach są one przetwarzane. Treść klauzuli informacyjnej jest dostępna tutaj
W razie pytań zachęcamy do kontaktu.