Godło Polski, szare na białym tle
Logo Tłumacz Migam

Tegoroczni maturzyści nie mają łatwo. Pandemia nie sprzyja aktywności, a odpowiedź na pytanie „Co dalej po maturze?” jest o wiele trudniejsza.

Chcemy pomóc w dokonaniu jednego z najważniejszych wyborów życiowych i zapraszamy na Wirtualne Dni Otwarte PUZ. W dniach 8-12 marca na maturzystów czekają wideo czaty na żywo, konsultacje i wideo rozmowy z kadrą uczelni na wszystkie tematy, związane ze studiami na Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu. Szczegółowy plan wydarzeń znajduje się pod tym linkiem.

Na to Wirtualne Dni Otwarte zaprasza Was gorąco dr hab. Anna Szylar prof. ucz - Rektor Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo.  


 

Państwowa Uczelnia Zawodowa
im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

ul. Henryka Sienkiewicza 50, 39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 822 90 15
lub 15 822 90 23
fax. 15 823 57 88

Drodzy Użytkownicy,

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane jako „RODO"), kierując się potrzebą jak najlepszej ochrony Państwa praw wynikających z nowych przepisów, informujemy, iż wprowadziliśmy nową Politykę prywatności, regulującą zasady przetwarzania danych osobowych po dniu 25 maja 2018 roku.
Wprowadzone zmiany mają na celu przede wszystkim podniesienie standardów obsługi oraz bezpieczeństwa przetwarzania Państwa danych osobowych. W nowej wersji Polityki prywatności uszczegółowiliśmy w związku z tym zasady przetwarzania powierzanych nam danych osobowych, dostosowując w ten sposób dotychczasowe rozwiązania do wymogów RODO.
Pełna treść nowej Polityki prywatności dostępna jest tutaj
Nowe dokumenty i procedury obowiązywać będą od dnia 25 maja 2018 roku.
Niezależnie od powyższego, celem realizacji obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 RODO, przekazujemy Państwu informację nt. podstaw przetwarzania Państwa danych osobowych, tego kto jest administratorem Państwa danych, w jakich celach są one przetwarzane. Treść klauzuli informacyjnej jest dostępna tutaj
W razie pytań zachęcamy do kontaktu.