Godło Polski, szare na białym tle
Logo Tłumacz Migam
grafika przedstawia tytuł wydarzenia "dni otwarte" i datę oraz portret pielęgniarki
 
Maturzysto! Maturzystko! Szukacie swojej życiowej drogi? Interesuje Was ekonomia? A może człowiek? - jego zdrowie, psychika i bezpieczeństwo?
Załóżcie gogle VR i wejdźcie do wirtualnej rzeczywistości, stańcie przy nowoczesnym stole multimedialnym i odkryjcie wszystkie tajemnice ludzkiego organizmu.
Zapraszamy Was do świata nowoczesnych technologii, do świata wiedzy i wysokich umiejętności.
Zapraszamy Was na Dni Otwarte 2022!
 

W dniach od 21 do 24 marca 2022 roku zaprezentujemy i przybliżymy kandydatom na studia ofertę kształcenia i nowoczesną bazę dydaktyczną. Do waszej dyspozycji oodajemy naszych wykładowców i studentów - abyście otrzymali pełny pakiet informacji o Uczelni. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania związane ze studiami i procesem rekrutacyjnym w naszej Uczelni. Dni Otwarte 2022 odbędą się w dwóch miejscach.

W dniach 21-22 marca, w budynku przy ul. Sienkiewicza 50 odbędzie się prezentacja Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej – dedykowanego dla przyszłych studentów kierunków: "Pielęgniarstwo" oraz "Ratownictwo Medyczne". W nowoczesnych salach zobaczycie jak wygląda nauka w warunkach wiernie oddających rzeczywistość szpitalną i ambulatoryjną. 

Natomiast w dniach 23-24 marca zapraszamy do budynku przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 10, gdzie w ramach Dni Otwartych przewidziano między innymi prezentacje:

- pracowni psychologicznych,
- symulatora firmy i inkubatora przedsiębiorczości,
- pracowni medycznych, w tym pracowni pielęgniarskiej, ratownictwa medycznego, anatomii i fizjologii oraz pracowni biochemii i mikrobiologii,
- strzelnicy elektronicznej,
- multimedialnego stołu anatomicznego,
- technik samoobrony i sztuk walki,
- biblioteki oraz czytelni.

W budynku przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego przygotujemy również stanowiska informacyjne, dotyczące:

- rekrutacji,
- sposobu organizacji studiów na poszczególnych kierunkach i Wydziałach,
- stypendiów,
- praktyk zawodowych,
- biura karier,
- studentów niepełnosprawnych.


Zapraszamy jednocześnie do udziału w facebokowym konkursie fotograficznym, który w dniach 21-24 będzie odbywał się z okazji Dni Otwartych PUZ.

Zasady są bardzo proste.

1. Przyjdź do naszej uczelni w dniach 21-24 marca na Dni Otwarte

2. Polub profil naszej Uczelni na faceboku (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/zrobiłaś)

3. Zrób uśmiechnięte selfie albo zdjęcie grupowe w jednej z pracowni, przy jednym ze stoisk lub przy stole anatomicznym

4. Opublikuj je na swoim profilu, oznaczając naszą Uczelnię i dopisując hasztagi #przyszłość #nauka #rozwój

5. Zbieraj lajki i czekaj na wiadomość od nas :-)

 

10 zdjęć z największą ilością polubień wygrywa zestaw ekstra gadżetów.  Polubienia zbieracie do 31 marca do godziny 23:59:59.

Wyniki zabawy podamy 2 kwietnia na naszym profilu facebook.

Informację o wygranej otrzymacie również w wiadomości prywatnej. Zapraszamy!


plakat przedstawiający harmonogram dni otwartych 2022

Państwowa Uczelnia Zawodowa
im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

ul. Henryka Sienkiewicza 50, 39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 822 90 15
lub 15 822 90 23
fax. 15 823 57 88

Drodzy Użytkownicy,

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane jako „RODO"), kierując się potrzebą jak najlepszej ochrony Państwa praw wynikających z nowych przepisów, informujemy, iż wprowadziliśmy nową Politykę prywatności, regulującą zasady przetwarzania danych osobowych po dniu 25 maja 2018 roku.
Wprowadzone zmiany mają na celu przede wszystkim podniesienie standardów obsługi oraz bezpieczeństwa przetwarzania Państwa danych osobowych. W nowej wersji Polityki prywatności uszczegółowiliśmy w związku z tym zasady przetwarzania powierzanych nam danych osobowych, dostosowując w ten sposób dotychczasowe rozwiązania do wymogów RODO.
Pełna treść nowej Polityki prywatności dostępna jest tutaj
Nowe dokumenty i procedury obowiązywać będą od dnia 25 maja 2018 roku.
Niezależnie od powyższego, celem realizacji obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 RODO, przekazujemy Państwu informację nt. podstaw przetwarzania Państwa danych osobowych, tego kto jest administratorem Państwa danych, w jakich celach są one przetwarzane. Treść klauzuli informacyjnej jest dostępna tutaj
W razie pytań zachęcamy do kontaktu.