Godło Polski, szare na białym tle
Logo Tłumacz Migam
 
 
Jesteś studentem/studentką lub pracownikiem PUZ? Chcesz podjąć wyzwanie i sprawdzić się w boju z ortografią? Weź udział w II edycji największego konkursu ortograficznego w Polsce.  Zostań najlepszy w konkursie Mistrz Ortografii organizowanym przez serwis edukacyjny www.dyktanda.pl. Sprawdź swoją wiedzę i walcz o cenne nagrody.
 
Konkurs Mistrz Ortografii odbywa się w całości za pośrednictwem internetu. Zadanie stojące przed uczestnikami jest proste: poprzez rozwiązywanie dyktand dostępnych w serwisie Dyktanda.pl, będą gromadzić punkty. Po ich zsumowaniu w rankingu, wyłonieni zostaną zwycięzcy. Organizator przewidział nagrody dla dwudziestu osób z każdej kategorii wiekowej.
 

Rywalizacja w II edycji rozpoczeła się 14.05.2021 r. i potrwa do 13 czerwca 2021 r.
 
Do konkursu można dołączyć rejestrując się bezpłatnie w serwisie Dyktanda.pl a następnie wystarczy kliknąć przycisk “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie: https://dyktanda.pl/konkursy/mistrz-ortografii-edycja-ii-6
 
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 

Państwowa Uczelnia Zawodowa
im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

ul. Henryka Sienkiewicza 50, 39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 822 90 15
lub 15 822 90 23
fax. 15 823 57 88

Drodzy Użytkownicy,

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane jako „RODO"), kierując się potrzebą jak najlepszej ochrony Państwa praw wynikających z nowych przepisów, informujemy, iż wprowadziliśmy nową Politykę prywatności, regulującą zasady przetwarzania danych osobowych po dniu 25 maja 2018 roku.
Wprowadzone zmiany mają na celu przede wszystkim podniesienie standardów obsługi oraz bezpieczeństwa przetwarzania Państwa danych osobowych. W nowej wersji Polityki prywatności uszczegółowiliśmy w związku z tym zasady przetwarzania powierzanych nam danych osobowych, dostosowując w ten sposób dotychczasowe rozwiązania do wymogów RODO.
Pełna treść nowej Polityki prywatności dostępna jest tutaj
Nowe dokumenty i procedury obowiązywać będą od dnia 25 maja 2018 roku.
Niezależnie od powyższego, celem realizacji obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 RODO, przekazujemy Państwu informację nt. podstaw przetwarzania Państwa danych osobowych, tego kto jest administratorem Państwa danych, w jakich celach są one przetwarzane. Treść klauzuli informacyjnej jest dostępna tutaj
W razie pytań zachęcamy do kontaktu.