Godło Polski, szare na białym tle
Logo Tłumacz Migam

Rektor Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych

zapraszają uczniów szkół średnich wraz z nauczycielami na spotkanie BEZPIECZNA NIEPODLEGŁA

w ramach uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości


"Bezpieczna Niepodległa" odbędzie się w środę - 10 listopada o godzinie 11, w budynku Uczelni przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 10.

Gośćmi specjalnymi naszego święta będą wielokrotnie nagradzani członkowie modelarni i pracowni gier strategicznych I Społecznego LO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu oraz żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej.

Już od godziny 11 w budynku przy ul. Wyszyńskiego będzie można zobaczyć wyjątkową makietę bitewną, wykonaną przez uczniów "Hetmana", a także wczuć się w klimat kampanii wrześniowej 1939 roku śledząc potyczki w ramach rekonstrukcji Bitwy pod Mokrą. Na specjalnym stoisku podkarpackich terytorialsów będzie można obejrzeć prezentację umundurowania i broni wykorzystywanej przez WOT. 

Goście odwiedzający naszą uczelnię będa mogli z bliska obejrzeć pracownie dydaktyczne, zapoznać się z atrakcyjną i ciekawą ofertą studiów na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Dla chętnych przygotowano pokazy na strzelnicy miltimedialnej i turniej strzelecki.


Serdecznie zapraszamy! 

 plakat promujący akcję bezpieczna niepodległa

Państwowa Uczelnia Zawodowa
im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

ul. Henryka Sienkiewicza 50, 39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 822 90 15
lub 15 822 90 23
fax. 15 823 57 88

Drodzy Użytkownicy,

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane jako „RODO"), kierując się potrzebą jak najlepszej ochrony Państwa praw wynikających z nowych przepisów, informujemy, iż wprowadziliśmy nową Politykę prywatności, regulującą zasady przetwarzania danych osobowych po dniu 25 maja 2018 roku.
Wprowadzone zmiany mają na celu przede wszystkim podniesienie standardów obsługi oraz bezpieczeństwa przetwarzania Państwa danych osobowych. W nowej wersji Polityki prywatności uszczegółowiliśmy w związku z tym zasady przetwarzania powierzanych nam danych osobowych, dostosowując w ten sposób dotychczasowe rozwiązania do wymogów RODO.
Pełna treść nowej Polityki prywatności dostępna jest tutaj
Nowe dokumenty i procedury obowiązywać będą od dnia 25 maja 2018 roku.
Niezależnie od powyższego, celem realizacji obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 RODO, przekazujemy Państwu informację nt. podstaw przetwarzania Państwa danych osobowych, tego kto jest administratorem Państwa danych, w jakich celach są one przetwarzane. Treść klauzuli informacyjnej jest dostępna tutaj
W razie pytań zachęcamy do kontaktu.